Loading...

Üye Ol! Avantajlardan yararlan. BAYİ OL | ÜYE GİRİŞİ

Ne aramak istersiniz?

Language

Welcome

Life Axis Şirket Geçmişi

Life Axis (ixir global), 20 yıllık Network Marketing tecrübesi olan işin mutfağından gelen geçmiş 10 yılda sektöründe 4 Uluslararası ve 9 Türk şirketine danışmanlık yapan Ali YÜCEL tarafından kurulmuştur. Ali YÜCEL 13 yıl önce tanışmış olduğu Uzakdoğu kültürünün ürün felsefesi ve Ganoderma mantarının insan sağlığı üzerindeki faydalarını bildiği için ürün grubunu Dünya’ da ilk defa Transdermal Terapötik Sistem ile birleştirmeyi başardı. Life Axis' in temel faaliyetleri arasında gıda katkı maddelerinin Transdermal Terapötik Sistem ile üretimi ve pazarlanması gelmektedir.

Merkezi Antalya'da olmasına karşın dünya çapında faaliyetleri için adım atan şirket 5 yıllık plan çerçevesinde Türkiye, Balkan ve Türki Cumhuriyetlerinde büyüme hedefi ve Avrupa, Afrika ve Amerika pazarı için yol haritasını belirlemiştir. Ürün grupları arasında beslenme katkı maddeleri, yiyecek ve içecekler, kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ve kozmetik yer almaktadır. 23.06.2022 yılında kurulan şirket, tek bir merkezden yönetim konseptini belirlemiştir. Bu güçlü konsept sayesinde, Life Axis (ixir global) önümüzdeki yıllar içinde sürekli büyümeyi hedeflemiştir.


VİZYONUMUZ:

Yeniliklere açık, yeni normale hazır bir iş anlayışı, tecrübeli uzman kadrosu ve ekibiyle, kullanıcılarımızın istek ve ihtiyaçlarına hitap edebilen, hayat standartlarını ve kalitesini yükseltecek ürün yelpazesine sahip olmaktır. Global bir marka oluşturmanın yanı sıra; %100 yerli ve milli bir firma olarak, iç sermayeye sahip çıkmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

MİSYONUMUZ:

Kullanıcılarımızın hayat kalitesini ve standartlarını artıracak sağlıklı yaşam ürünlerini beğenilerinize sunuyoruz. Şirketimiz kullanıcı memnuniyetinin en etkili reklam olduğunu benimsemiştir. Bu bilinçle; kullanıcılarımızın memnun kalacağına inancımızın tam olduğu, kaliteli, yeniliklere açık ve sürekli gelişen bir iş modelini kendimize misyon edindik.

Free Shipping

For purchases over 450 TL

Shopping

Secure shopping

Live Chat

BANK INFORMATION