Loading...

Üye Ol! Avantajlardan yararlan. BAYİ OL | ÜYE GİRİŞİ

Ne aramak istersiniz?

Language

Welcome

Ürün İade ve Değişim Koşulları

Değişim Süreci Siparişinizin Size Ulaştığı Günü Takip Eden 7 Gün İçerisinde Ürünün Faturası ile Tarafımıza Gönderebilirsiniz.

Değişim Yapılmasını İstediğiniz Ürün Paketi Hasar Görmemiş, Ürünün Kullanılmamış Tüm Aksesuarlarıyla Birlikte,

Kargo Firma Kodu İle Karşı Ödemeli Olarak size bildirilecek adrese gönderebilirsiniz.

Üründen ve Üretimden Kaynaklı Hatalar Delik, Yırtık , Dikiş Hataları , Kumaş Hatası, Laminasyon Hatası, Baskı Hatası Vb. Firmamız Tarafından İnceleme ve Analize Alınıp İade ve Değişim Süreci Onay Alınarak Başlatılacaktır.

(Ürünü; Açılmamış Orijinal Kutusu (Gıda Takviyeleri) , Tekstil Ürünleri Giyilmemiş ve Kullanılmamış Etiketi ile Birlikte, Yanında Gönderilen Dökümanlar ve Tüm Aksesuarlar da Dahil Edilerek Göndermeniz Gerekmektedir. Aksi Halde Değişim İşlemi Gerçekleştirilemeyecektir.) Ücretsiz Gönderimler Sadece Anlaşmalı olduğumuz Kargo firması ile Yapıldığında Kabul Edilir.

Değişim Ürününüzü Anlaşmalı Kargo Firması Dışında Başka Bir Kargo Firması İle Gönderdiğiniz Taktirde Kargo Ücretinin Sizin Tarafınızdan Ödenmiş Olması Gerekmektedir. Aksi Taktirde Gönderdiğiniz Kargo Teslim Alınmayacaktır. Değişim İşleminiz Tamamlanıp Ürün Tekrar Size Gönderildiğinde Kargo Bedeli Anlaşmalı Fiyatlarımızdan Sizin Tarafınızdan Ödenecektir. Gönderdiğiniz Ürün Bize Ulaştığında İlgili Departmanımız Tarafından Aranarak Sizin Teyidiniz Alındıktan Sonra İstediğiniz Ürün 3 İş Gününde Kargoya Teslim Edilir.

Ürünü İade Etmek İstediğimde Ne Yapmam Gerekiyor Siparişinizin Size Ulaştığı Günü Takip Eden 7 Gün İçerisinde Ürünün Faturası ile Birlikte, Aşağıda Yer Alan Kriterler Çerçevesinde İadesini Gerçekleştirebilirsiniz.

-İade Edeceğiniz Ürünü, Paketi Hasar Görmemiş, Paketi Açılmamış (Gıda Takviyeleri) , Ürünün Kullanılmamış Hali (Tekstil Ürünleri) ve Tüm Aksesuarlarıyla Birlikte, Kargo firmasına size bildirilen Firma Kodu İle Karşı Ödemeli Olarak Göndermenizi Rica Ederiz. Ücretsiz Gönderimler Sadece Anlaşmalı Kargo Firması ile Yapıldığında Kabul Edilir.

-İadenizi Gönderdikten Sonra, Gerekli Olması Halinde Sizden Kargo'ya Ait Gönderi Kodunuz Talep Edilebilir. Sorun Yaşamamanız Adına, Gönderi Kodunuzu Lütfen Saklayınız. Satın Aldığınız Ürün Tarafınıza Ulaştıktan Sonra Ürünü İade Etmek İstediğiniz Takdirde, Ürün Bedeli Size İade Edilmekte Olup, Kargo Bedeli İade Edilmemektedir. ( 100 TL Altı Alışverişlerde Geçerlidir.)

Hangi Durumlarda İade Talep Edemiyoruz

İade süresi Müşterilerimiz, 4077 nolu Tüketici'nin Korunması Hakkında Kanuna bağlı 'Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in 7. Maddesi Uyarınca Yedi (7) Gün İçerisinde Herhangi Bir Gerekçe Göstermeksizin Mesafeli Satış Sözleşmesinden Cayma Hakkına Sahiptir.

İade Ödemem Nasıl Gerçekleşecek

İadeniz, Ürün Bize ulaştıktan Sonra Yapılacaktır. Örneğin, Ödemenizi Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile Yaptığınız Takdirde İadeniz Adınıza Kayıtlı Olan Hesap Bilgileriniz Sizden Alınarak Havale/EFT Yoluyla 7 İş Günü İçerisinde Tarafınıza İade Edilmektedir

 


Free Shipping

For purchases over 450 TL

Shopping

Secure shopping

Live Chat

BANK INFORMATION